سالم و سریع آشپزی کنید


سرعت در دنیای امروز یک اصل مدرن بودن است همه ما بدنبال راههای سریع برای انجام کارها هستیم. ارتباطات و اینترنت باعث افزایش سرعت انجام کارها و دسترسی به خدمات مختلف شده است .  در این بین غذا و خوراک نیز که از مهمترین قسمت زندگی ما می باشد هم تحت تاثیر این فضای مدرن قرار گرفته است . 

ما می خواهیم در سریعترین زمان ممکن به غذای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنیم  به همین دلیل صنعت فست فود در دنیا به سرعت جای خود را در خانه های مردم باز کرده است .فست فود ساده ترین و سریعترین شیوه دسترسی به غذا است البته از نوع ناسالم آن . در بیشتر مواقع مردم از خوردن فست فود خسته می شوند و این آگاهی را هم دارند که مصرف بیش از اندازه فست فود روی سلامتی تاثیر منفی دارد ولی چاره ای جز سفارش تلفنی آن ندارند  .

همه ما میدانیم نوع و کیفیت غذا و خوارک علاوه بر سلامتی  روی روان ما تاثیر دارد  مصرف غذای سالم و طبیعی در بلند مدت ما را شاداب تر و سلامتی ما را تضمین می کند و چون این باور را داریم که هر روز غذای سالم مصرف کرده ایم به این باور می رسیم که باید سالم باشیم و این روی سلامتی ما تاثیر می گذارد . 

علاوه بر فست فودها  ، غذاهای رستورانی نیز بدلیل اینکه از محتوی و مواد اولیه غذا   اطلاع زیادی نداریم و همچنین در چه محیطی و در چه شرایطی غذا پخت شده است هم روی سلامتی ما تاثیرات منفی دارد . 
غذاهای خانگی که توسط خودمان در خانه  آماده میشود  می تواند سلامتی ما را برای همیشه تضمین نماید  شاید مهمترین مسئله در تهیه غذای خانگی  دسترسی به مواد اولیه مناسب و کمبود زمان باشد . راههای زیادی وجود دارد که می تواند این مسائل را حل کند  که یکی از آنها استفاده از بسته های غذایی سالم هفتگی می باشد که توسط برخی از شرکتها از جمله محلی فود بصورت هفتگی توزیع می گردد .  اگر شما بسته های غذای هفتگی را در اختیار داشته باشید به راحتی می توانید هر روز در منزل غذای مورد علاقه خود را با کیفیت عالی تهیه و میل کنید . 
این روش علاوه بر افزایش کیفیت غذا و سطح سلامتی خانواده باعث کاهش هزینه های خرید غذا می شود  ما می توانیم با هزینه ای کم غذای باکیفیت و سالم بخوریم چون ما با تهیه بسته های غذای هفتگی  به میزان تعداد اعضای خانواده مواد غذایی تهیه می کنیم و از اسراف غذا جلوگیری می شود .  برای تهیه بسته های غذای سالم اینجا کلیک کنید 

تهیه محلی فود
 

نوشته شده در تاریخ: 12 فروردین 1395

تعداد بازديد: 1723


نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


عضویت در خبرنامه محلی فود
عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید
تماس با ما کانال تلگرام محلی فود