روغن زیتون ارگانیک اکسیر-نیم لیتری

قیمت برای شما: 48,500تومان
افزودن به زنبیل (زمان تحویل محصول یک روز بعد از سفارش خواهد بود)

معرفی بیشتر- روغن زیتون ارگانیک اکسیر-نیم لیتری

بهترین مارک روغن زیتون خالص و طبیعی در ایران

صحبتها در مورد روغن زیتون خالص و طبیعی بودن در سایتها و اخبارها زیاد است انواع مختلف روغن زیتون ایران و خارجی در فروشگاههای مختلف با قیمهای متفاوت عرضه میشوند اما همیشه یک سوال بزرگ در ذهن شما در مورد روغن زیتون وجود دارد : 

آیا این روغن زیتون خالص است ؟

سوالی که پاسخ به آن به موارد زیادی بستگی دارد . اصولا ما پیشنهاد میکنیم که از روغن زیتون خارجی برندهای متفرقه استفاده نکنید  حتما از کیفیت محصول و شرکت وارد کننده ایرانی اطلاعات کافی داشته باشید متاسفانه مشکلات زیادی در کپی برداری از اسم برند خارجی در کشور وجود دارد .

شما روغن زیتون را برای خواص درمانی بی نظیر  آن میخرید و این باعث میشود که دقت شما برای انتخاب روغن زیتون باکیفیت بیشتر شود و از طرفی تشخیص خالص بودن روغن زیتون کار بسیار سخت و پیچیده ای است که براحتی نمیتوان از کیفیت آن اطلاع پیدا کرد .

اما در بین برندهای مختلف روغن زیتون در ایران دو برند معتبر  هستند که میتوان با اطمینان از روغن زیتون آنها برای موارد درمانی استفاده کرد یکی روغن زیتون اکسیر و دیگر روغن زیتون فدک  .

آقای جلالت تولید کننده روغن زیتون اکسیر

روغن زیتون خالص اکسیر

این محصول منطبق با الزامات قانون ارگانیک اتحادیه اروپا و استاندارد ملی ارگانیک ایران تحت نظارت شرکت بازرسی ارگانیک پارس گواه گستر.

 

روغن زیتون خالص

نظرات کاربران

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید
تماس با ما کانال تلگرام محلی فود