مقاله

یک صبحانه سالم و مقوی برای کاهش وزن و پاک کردن بدن از مواد سمی و زائد

گروه بندی:
4586 0

اگر می خواهید بدن خود را از مواد سمی و زائد پاک کنید و دارای یک بدن سالم باشید می توانید از این غذای سالم برای صبجانه های خود استفاده نمایید این غذای مقوی علاوه بر سم زدایی بدن باعث کاهش وزن در مدت کوتاه و همچنین تاثیرات زیادی روی پوست ،مو و ناخن شما دارد . 





این صبحانه علاو ه بر بهبود سوخت و ساز بدن ، باعث نرمال کردن وزن و کاهش آن می شود همچینن این غذا باعث تحریک روده ها و بهبود یبوست می گردد و شکم بزرگ را کوچک می کند.

جهت تهیه این غذای مقوی و مفید  مواد زیر را تهیه نمایید :

1- دو قاشق بلغور جوی دوسر
2-سیصد میلی گرم ماست کم چرب
3-مقداری آلو
4-مقداری کاکائو
5-یک قاشق بذر کتان

ابتدا آلوها را در صد میلی لیتر آب جوش بریزید و روی آن را بپوشانید تا مدت 5 تا 10 دقیقه خنک شوند . در ظرف دیگری بلغور جو ، بذر کتان و کاکائو را بریزید و با ماست کم چرب خوب هم بزنید . وقتی آلو ها خنک شدند آنها را ریز ریز نمایید و در ظرف دیگری با بقیه مواد ترکیب نمایید و خوب هم بزنید .  ترکیب بدست آمده را در جای خنک قرار دهید تا برای صبحانه آماده گردد.
 
در صبح روز بعد شما یک صبحانه خوشمزه و بی نهایت سالم دارید.در روز اول بعد از استفاه از این غذا ممکن است احساس عجیبی در شکم خود داشته باشید که بخاطر بهبود وضعیت گوارشی شما می باشد اما این احساس در روزهای بعد به تدریج از بین می رود ..
 

محلی فود یک انتخاب سالم
منبع 
اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×