مقاله

برای آب کردن چربی های شکم این دسر را تهیه کنید

گروه بندی:
4859 0


بیشتر مردم بدنبال راه های طبیعی برای کم کردن وزن و مبارزه با چاقی هستند  همه مردان چاق می خواهند خیلی سریع چربی شکم را آب کنند و ظاهری زیبا و جذاب داشته باشند .راههای زیادی برای کاهش وزن وجود دارد و تبلیغات زیادی روی آنها انجام می شود اما همه شیوه ها مناسب نیستند یا تاثیری روی کاهش وزن ندارند یا باعث ایجاد بیماری های دیگری برای بدن می گردند.

شیوه های طبیعی  بیشتر روی استفاده از دم نوشهای گیاهی مانند چای سبز و... میوه ها و سبزیجات تازه تمرکز دارند و در این مسیر نیز موفق بوده اند . اما باید بدانیم هیچ غذا و یا ورزشی مستقیما روی چربی های اضافه بدن تاثیر ندارد و نکاتی را باید در استفاده از این راه حلها در نظر گرفت .

در این نوشتار می خواهیم یک ترکیب خوشمزه و طبیعی برای کاهش وزن  که ترکیبیی از موز و زنجبیل می باشد را به شما معرفی کنیم . همانطور که می دانید موز سرشار  از فیبر ، کلسیم ، آنتی اکسیدان هاو قندهای طبیعی می باشد که می تواند همیشه شما را سرحال و پرانرژی نگه دارد  همچنین موز می تواند قند خون بدن را در وضعیت تعال نگه داشته و بدلیل جذب خوب مواد مغذی سیستم گوارش بدن را بهبود می دهد. از طرفی زنجبیل نیز باعث بالا رفتن متابولیسم بدن می گردد. ترکیب این دو میوه می تواند باعث کاهش وزن و بهبود سلامتی عمومی بدن شود.

برای تهیه این دسر لازم است :

1-یک قاشق زنجبیل رنده شده
2-یک عدد موز تازه و رسیده 
3-دو قاشق بذر کتان
4- مقداری اسفناج 


تهیه این دسر ساده است  فقط کافی است این موارد را درون ظرفی ریخته و با هم ترکیب و خوب هم بزنید . بهترین موقع استفاده از این دسر صبحها به همراه وعده صبحانه می باشد . نتیجه استفاده از این دسر برای افراد مختلف می تواند متفاوت باشد .

سلامت باشید
محلی فود
 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×