مقاله

آیا ما هم سرطان را با خود به خانه می بریم

گروه بندی:
1418 0

آفت کشها و سموم شیمایی چه تاثیر بر ما می گذارند؟ آیا آنها باعث ابتلای ما به سرطان می شوند ؟ اگر شما هم مثل  من بدنبال پاسخ به این سوالات هستید این مقاله را از دست ندهید .

 

تغذیه ناسالم

سموم وارد شده به بدن و بروز بیماری‌های خطرناک

سمومی که برای مبارزه با آفات و حشرات زیان‌آور به کار برده می‌شوند دو نوع هستند: یک نوع که بر سیستم عصبی حشرات تأثیر می‌گذارند و نوع دوم سم‌هایی که تنها بر سیستم بدنی آنها مؤثرند. آن سمومی که بر سیستم عصبی حشرات تأثیر می‌گذارند، متاسفانه بر بدن انسان نیز موثرند.
سالمندان و کودکان در برابر این سموم بسیار آسیب‌پذیرند به‌ویژه آنها که  در شهرهای آلوده مانند  تهران زندگی می‌کنند. بدن ما طوری طراحی شده که می‌تواند تا اندازه‌ای جلوی آلودگی‌هایی که به آن وارد می‌شود را بگیرد اما متاسفانه در کلان شهرها مانند تهران به قدری تنوع آلودگی‌ها زیاد است که بدن توان آن را ندارد که مانند شرایط نُرمال کار خود را انجام دهد. به همین دلیل تحمل بدن‌های ما نسبت به سموم بسیار کمتر از گذشته شده است و این‌روز‌ها شاهد سکته‌های قلبی و امراض مختلف زیادی مانند سرطان هستیم.

 

تغذیه سالم

نقش حیاتی تغذیه در سلامتی

البته نمی توان تنها مواد غذایی ناسالم را مقصر اصلی همه بیماری ها  و امراض دانست اما تغذیه نقش مهمی در بروز بیماری ها یا پیشگیری از بیماری ها  در زندگی ما ایفا می کند . این سموم در نظم طبیعی و هماهنگ شدن ارگانها در بدن اختلال ایجاد می کنند و باعث بیماری میشوند .

تغذیه صحیح  و سالم ، با دیگر عوامل بیماری مانند آلودگی هوا و... نیز مقابله می کند بطوری که برای دفع سموم حاصل از آلودگی هوا  توصیه می شود از مواد غذایی خاص استفاده شود   در صورتی که همین مواد غذایی در بیشتر مواقع خودشان سرشار از آلودگی سموم کشاورزی هستند .

از کجا و چگونه غذاهای سالم را تهیه و در برنامه روزانه خود قرار دهم ؟

یکی از دغدهای امروز در ایران  تهیه غذاهای سالم صد در صد طبیعی و خالص است  و مردم  از اینکه برخی افراد سود جو  هر نوع غذایی را بعنوان غذای سالم  و حتی ارگانیک !  معرفی می کنند دچار شک و ابهام زیادی هستند .

 ما در محلی فود این امکان و اطمینان را برای مصرف کننده  ایرانی بوجود آورده ایم که با خیالی آسوده به تهیه غذاهای سالم و طبیعی اقدام کند . ما مدعی ارائه محصولات صد در صد ارگانیک نیستیم چون اعتقاد داریم مواد غذای کاملا ارگانیک در ایران وجود ندارد و اگر هم وجود دارد خیلی کم و گران است  اما می توانیم این اطمینان را  به مصرف کننده بدهیم که این مواد غذایی سالم است یعنی میزان سموم موجود در این مواد غذایی به اندازه استاندارد و طبیعی است بطوری که بدن قادر به دفع آنها می باشد .

ما در محلی فود با صدها تولید کننده  مواد غذایی سالم و طبیعی در ایران  در ارتباط بوده  و هر روز بدنبال ارتقا سطح خدمات خود به مشتریان خود از حیث ارائه محصولات سالمتر و با کیفت تر  هستیم . 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×