مقاله

خواص اعجاز انگیز مصرف سرکه سیب قبل از خواب

گروه بندی:
2101 0

خواص سرکه سیب

 

برای  درمان برخی از بیماری های و مشکلات جسمی می توانید از سرکه سیب به همراه عسل و آب ولرم  استفاده کنید در ادامه برخی از خواص مصرف سرکه سیب را تهیه کرده ام :

سرکه سیب  را چگونه  مصرف کنیم ؟

همیشه هضم نادرست غذاهای مصرف شده باعث رفلکس اسید ،نفخ ، تهوع ، یبوست و بی خوابی می شود . مصرف مخلوطی از یک قاشق چای خوری عسل ، سرکه سیب و یک فنجان آب ولرم قبل از خواب می تواند  در هضم غذا و بهبود سیستم گوارشی معجزه کند .

درمان چاقی با سرکه سیب

سرکه سیب به دلیل وجود پکتین به شما کمک می کند که احساس سیری کنید و از تجمع چربی ها در بدن جلوگیری میکند .تحقیقات نشان می دهد مصرف سرکه سیب باعث کاهش میزان کالری غذاهای سرشار از نشاسته مانند ماکارانی و برنج می شود.

رفع درد شکم

مصرف یک قاشق چای خوری سرکه سیب به همراه یک لیوان آب ولرم قبل از خواب باعث کاهش دردهای ناحیه شکم می شود.

پیشگیری از درمان قند خون

سرکه سیب باعث کاهش قند خون و افزایش انسولین بدن می شود و از دیابت نوع 2 جلوگیری می کند شما برای کنترل قند خون می توانید هر شب دو قاشق چای خوری سرکه سیب را قبل از خواب بخورید .

گرفتگی عضله های پا

گرفتگی عضلات پا بیشتر بدلیل کمبود پتاسیم در بدن می باشد مصرف دو قاشق چای خوری سرکه سیب به همراه یک فنجان آب ولرم  قبل از خواب ،باعث افزایش سطح پتاسیم در بدن میشود.

 

سرکه سیب و لاغری

رفلکس اسید معده

وقتی اسید معده کم می شود رفلکس اسیدی رخ میدهد . سرکه سیب باعث افزایش سطح اسید معده میشود . اگر قبل از خواب یک قاشق چایخوری سرکه سیب را با یک فنجان آب ولرم قبل از خواب میل کنید باعث بهبود رفلکس اسید معده می گردد.

گرفتگی بینی

سرکه سیب سرشار از پتاسیم ، منیزیم ، ویتامینهای B2,B1,E,A است که همه آنها برای تمیز کردن سینوسها مفید هستند اگر یک قاشق چایخوری سرکه سیب را با یک فنجان آب ولرم خوب بهم بزنید  و قبل از خواب استفاده کنید،  به سرعت باعث باز شدن بینی میشود.

حذف بوی بدن دهان

مصرف سرکه سیب قبل از خواب باعث حذف بوی  دهان و درمان باکتری های انباشته شده در دهان  می شود.

ویدیو طرز تهیه ماسک ضد جوش  با استفاده از عسل طبیعی و زردچوبه در خانه حتما ببینید 

 

ترجمه و جمع  آوری در محلی فود

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×