مقاله

نوشیدنی های که شما را لاغر می کنند

گروه بندی:
1413 0

خیلی از ماها درگیر اضافه وزن هستیم. کاهش وزن می تواند خیلی سخت باشد و معمولا بیشتر ماها انگیزه و امیدمان را در وسط راه از دست می دهیم و بعد از آن اگر خوش شانس باشیم به وزن سابق مان برمی گردیم .

مهمترین دلیل اضافه وزن عادات غذایی ناسالم و زندگی پر از استرس هست ولی نباید فراموش کرد بی تحرکی هم به این مشکل می افزاید. اضافه وزن فقط بر روی ظاهر ما تاثیر گذار نیست بلکه می تواند بیماریهای زیادی را برای ما به ارمغان آورد. وقتی کاهش وزن از راه درست و اصولی باشد می توان به کاهش وزن پایدار امیدوار بود. بعد از سن چهل سالگی به دلیل کاهش سرعت سوخت و ساز بدن و تغییرات هورمونی کاهش وزن سخت تر است.

 

شما عزیزان می توانید از این دستورالعمل ها برای درست کردن نوشیدنی های که باعث کاهش وزن می شوند در رژیم غذایی روزانه خود بهره ببرید. از آنجایی که میوه و سبزیجات تازه همیشه و همه جا در دسترس است،  می توانید مواد مغذی مورد نیاز بدن را از این طریق تامین کنید  و به کاهش وزن سریع و پایدار دست یابید. آب میوه و سبزیجات باعث حذف تمامی سمومی که در طول سالیان سال با خوردن مواد غذایی ناسالم در بدن انباشته شده می شود و سلامتی را برای تان به ارمغان می آورد.

سبزینه:

این نوشیدنی قدرتمند  که شامل سیب، خیار، کلم کیل، کرفس، لیمو ترش و زنجبیل است انرژی زا می باشد . فقط کافی است تمام مواد را با هم به نسبت مساوی در یک آبمیوه گیری مخلوط کرده و با  اضافه کردن مقداری لیموی ترش و زنجبیل به آن طعم خوبی دهید. هر روز صبح یک لیوان از این ترکیب را بنوشید.

میوه های لاغر کننده

خون ساز:

ترکیبی از لبو، هویج، کلم کیل می تواند ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را به خوبی تامین کند و بدن شما را برای یه مدت طولانی هیدراته نگه دارد.

 ضربان قلب:

ترکیبی از هویج، پرتقال، سیب، لبو و کلم کیل را به نسبت مساوی در آبمیوه گیری با هم ترکیب کنید. این نوشیدنی برای قلب بسیار مفید و جایگزین مناسبی برای یک وعده غذایی است.

لیموناد سبز

سیب ، خیار ، کلم کیل ، اسفناج و لیمو ترش را با هم در آبمیوه گیری مخلوط کنید. این نوشیدنی خوش طعم را می توانید برای صبحانه و شام استفاده کنید تا تاثیر چشم گیر کاهش وزن را در خود ببینید.

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×