مقاله

خواص سرکه سیب برای لاغری

گروه بندی:
2219 0

با سرکه سیب خود را لاغر کنید

 

خواص سرکه سیب برای لاغری

اگر شما با جدیدترین روشهای کاهش وزن آشنایی دارید حتما درباره خواص سرکه سیب چیزهای زیادی شینده اید. طرفداران سرکه سیب معتقداند که نوشیدن چند قاشق غذاخوری سرکه سیب هر روز می تواند به کاهش وزن با متوقف کردن اشتها و بهبود سیستم گوارش و سوزازن چربی های انباشته شده کمک کند.  بعضی برای راحت نوشیدن ،سرکه سیب  را با آب و یا نوشیدنی ها دیگر ترکیب می کنند.

سرکه سیب کالری کمی دارد کالری آن 3در ازای یک قاشق غذا خوری است. و همجنین مواد تشکیل دهنده سرکه سیب تاثیر مثبتی بر سلامتی دارد.

تعدادی از افراد در ژاپن که دچار بیماری چاقی مفرط بودند تحت نظر پزشک مورد آزمایش قرار گرفتند  . گروهی از آنها برای دو هفته هر روز دو قاشق غذاخوری سرکه سیب با آب مصرف می کردند بعد از دو هفته میزان چربی بدن و شاخص توده بدن آنها به شکل چشم گیری نسبت به گروهی که سرکه سیب مصرف نکرده بود کاهش پیدا کرد.

نوشیدن سرکه سیب همچنین روی اندازه دور کمر و کاهش میزان تری گلسترید تاثیر دارد .

سایر خواص سرکه سیب:

سرکه سیب بر کاهش تری گلسترید ، بهبود سطح گلسترول  و کاهش چربی انباشتته در کبد موثر است . ازمایشی بر روی تعدادی از افراد نشان داد استفاده سرکه سیب  به مدت 4 هفته می تواند میزان تری گلسترید و کلسترول بد کاهش دهد.

خاصیت اسیدی سرکه سیب  بر مینای دندان تاثیر منفی دارد، بنابراین بهتر است برای مصرف، آن را با مقداری آب ترکیب کنید و گزینه دیگر هم مصرف سرکه سیب همراه روغن زیتون در سالاد است که طعم خوبی هم به سالاد می دهد.  

باید توجه کرد که سرکه سیب خود به تنها معجزه نمی کند. رژیم غذایی سالم را همراه با ورزش دنبال کنیدتا بتوانید کاهش وزن قابل توجه و  پایداری را تجربه کنید.

 

 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×