مقاله

محلی فود تحت نظارت انجمن ارگانیک ایران

گروه بندی:
4384 0

همیشه دسترسی به مواد غذایی سالم و ارگانیک از دغدغه های اصلی مردم است  تعداد فروشگاه های عرضه محصولات سالم  و تحت نظارت در ایران بسیار محدود هستند و این موضوع باعث عدم دسترسی مردم به تغذیه سالم و مطمئن شده است . اما با رشد اینترنت در بین خانواده های ایرانی هم اکنون این امکان برای همه مردم وجود دارد از هر نقطه ای  مواد غذایی سالم و ارگانیک خود را از یک فروشگاه معتبر اینترنتی ،  سفارش و درب منزل تحویل بگیرند.

 

 

فروشگاه تحت نظارت انجمن ارگانیک

محلی فود در مدت فعالیت خود که با سختی زیادی همراه بوده ، همواره در صدد جلب اعتماد مشتریان  بوده تا بتوانند با  خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند .   تلاش شبانه روزی تیم محلی فود باعث شد تا ما بتوانیم، مجوز فعالیت فروش محصولات ارگانیک ایران را دریافت کنیم و   بعنوان اولین فروشگاه اینترنتی تحت نظارت انجمن ارگانیک ، فعالیت خود را در سراسر ایران توسعه دهیم . این موفقیت را به شما همراهان گرامی و دوستداران جامعه سالم تبریک می گوییم .

سفارش از محلی فود چه مزایایی دارد ؟

محلی فود یک فروشگاه اینترنتی معتبر است . شما از هر مکانی می توانید محصولات مورد نیاز خود را با ورود به سایت محلی فود سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید این کار باعث می شود  در وقت شما صرفه جویی  شود ، هزینه های شما کاهش پیدا کند و گرفتار ترافیک و آلودگی هوا نشوید. همچنین شما در محلی فود می توانید محصولات ارگانیک را با قیمت پایین تر از فروشگاههای سطح شهر تهیه نمایید.

 

چگونه به محلی فود اطمینان کنیم ؟

این حق مشتری است تا  از فروشگاهی که خرید می کند به آن اطمینان کامل داشته باشد بخصوص در مورد مواد غذایی .  محلی فود این دغدغه مشتریان را درک کرده است ، تمام مجوزهای مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی مانند نماد اعتماد الکترونیکی ، مجوز فعالیت اینترنتی ، و مجوز انجمن ارگانیک ایران را دریافت کرده است . انجمن ارگانیک ایران روی تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه محلی فود نظارت دارد و محصولات ارگانیک محلی فود  تحت نظارت شرکتها و موسسات معتبر و مورد تایید  انجمن ارگانیک ایران تولید و عرضه می شوند.

 

 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×