مقاله

رشد صنعت ارگانیک آمریکا در سال 2015

گروه بندی:
1760 0

از سال 1990 در آمریکا تقاضای مصرف کننده برای محصولات ارگانیک هر سال دو برابر رشد کرده است.  به صورت چشمگیر، فروش محصولات ارگانیک از 3.6 میلیارد دلار در سال 1997 به 43.3 میلیارد دلار در سال 2015 افزایش پیدا کرده است.

 

محصولات ارگانیک

چشم انداز بازار محصولات ارگانیک بسیار موفق است.   براساس گفته SPINS ، میانگین خرید خانگی در کل کشور %75 است. تقاضای نسل جوان مخصوصا افراد شهرنشین برای محصولات ارگانیک در حال افزایش است. علاقه رو به رشد  مصرف کننده از درخواست برای شفاف سازی زنجیره تامین به دانستن اینکه مواد غذایی از کجا آمده است متمرکز شده است.تحقیقات بیشتر همچنین به منفعت هایی که محصولات ارگانیک برای محیط زیست، سلامت و اقتصاد دارد کمک خواهد کرد.

با وجود چالش ادامه دار تامین محصولات ارگانیک، سال 2015 سالی با رشد قابل توجه ای برای صنعت ارگانیک بود. در واقع ، سال 2015 بیشترین میزان پول بدست آمده در صنعت ارگانیک ، افزودن 4.2 میلیارد دلار در فروش که بالاتر از 3.9 میلیارد دلار ثبت شده در سال 2014 بود را به ارمغان آورد. تا به امروز ، صنعت ارگانیک رشد ادامه دار و ثابتی نشان داده است.

همه ای گروه های صنعت ارگانیک برای ایجاد یک زنجیره تولید مطمئن که بتواند  تقاضای موجود برای محصولات ارگانیک را پشتیبانی کند، با هم همکاری می کنند. تلاش برای تامین کردن زمینهای کشاورزی بیشتر، توسعه برنامه ها جهت کمک به کشاورزان برای انتقال به کشاورزی ارگانیک و تشویق کشاورزان برای پیوستن به کشاورزی ارگانیک از تدابیری است که در حال انجام هستند.

فروش مواد غذایی ارگانیک نزدیک به %5 کل فروش مواد غذایی را تشکیل می دهد و این در حالی است که زمینهایی که به کشاورزی ارگانیک اختصاص داده شده کمتر از %1 کل زمینهای کشاورزی کشور آمریکا است.

تحقیقات نشان می دهد که کسب و کار ارگانیک باعث ایجاد رشد اقتصادی ، کاهش میزان فقر و پویایی توسعه اقتصاد روستایی می گردد. سیاست گذاران نقش مهمی در حمایت از مواد غذایی ارگانیک، کشاورزی ارگانیک و ایجاد فرصتهای اقتصادی برای بخش ها ، ایالتها و کشور دارند.

برگزیده از سایت Organic trade association

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×