مقاله

عطر غذاها با خاطرات ما گره خورده اند

گروه بندی:
2668 0

غذا مهمترین چیزی است که در زندگی روزانه با آن سروکار داریم غذا برای ما خاطره است ، حس خوب دوستی و دورهم بودن است . با هر غذایی یک خاطره ای داریم عطر یک غذا ممکن است ما را به سالهای خیلی دور کودکی ببرد ، زمانی که مهمانی ها روی سفره های بزرگ روی زمین دور هم می نشستند کنار پدربزرگ یا مادربزرگ ، یا به زمان دانشگاه که با همکلاسی های دانشگاه میرفتیم یک رستوران و دور هم غذا می خوردیم یا اینکه به دوران سخت اما خوش  سربازی !  شاید توی سربازی غذاها خوشمزه و کافی نبودند اما حس زمانی که می رفتی مرخصی  ، خوردن غذای خونگی ، دست پخت مادر روی سفره کوچک خونه  حس زیبایی داشت که حاضر نبودی برگردی  .

اگه یکبار تمام خاطرات قشنگ خودمون رو مرور کنیم همیشه جای است که عطر و طعم غذا خودنمایی میکنه "یادته اون روز نهار فسنجون خوردیم ؟ "

 

عکس قورمه سبزی

اینها رو گفتم تا بگم که غذا نقش مهمی در زندگی ما  ، شخصیت ما ، روحیات ما و اخلاق ما داره و در نهایت جسم و ظاهر بدن ما .  کیفیت غذا برای همه ما مهمه موقعی که قرمه سبزی با سبزی محلی درست میشه  حتما طعمش متفاوته یا باقلی پلو یا قیمه  با یک رب خونگی که مادرت درسته کرده و یک فسنجون با یک گردو عالی و پرچرب .... چه طعم خوبی می تونه داشته باشه ؟ کیفیت غذا باعث طعم خوب و حس خوب آن میشه باعث میشه اون غذا در خاطرات ما جای برای خودش باز کنه و با لحظات خوش زندگی ما گره بخوره .

شرکت در قرعه کشی خاطره عطر غذا

همه ما خاطرات زیبایی با غذا داریم  ،شما از خاطرات غذایی خودتون برامون بنویسید . از خاطرات زیبایی کودکی ، سربازی، دانشگاه ،مدرسه ، خونه مادربزرگ و....  خاطرات را برای ما بفرستید تا در قرعه کشی بهترین خاطره عطر غذا یک سکه برنده شوید . موقع ثبت ایمیل و شماره تماس خودتان را ثبت کنید.

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×