مقاله

رازیانه سبز رنگ پر خاصیت را بیشتر بشناسید

گروه بندی:
2306 1

خواص رازیانه

رازیانه، سبز رنگِ پر خاصیت!

احتمالا وقتی راجع به رازیانه و عرق رازیانه جستجو کنید، با حجم عظیمی از اطلاعات تغذیه ای و تاریخچه ی مصرف این گیاه در هزاران سال قبل به همراه یک سری اطلاعات بی مصرف برخورد خواهید کرد. تفاوت مقالات وبسایت محلی فود این است که ما سعی می کنیم کاربردی ترین محتوا را برای شما آماده کنیم تا وقت ارزشمندتان صرف مطالعه ی مطالب غیر ضروری نشود.

همیشه رازیانه را سبز رنگِ پر خاصیت! خطاب کرده ام.

وقتی برای اولین بار دمنوش رازیانه درست کردم، رنگِ سبزی که داشت، خیلی زیبا خودنمایی می کرد.از این ها که بگذریم، اگر بخواهیم به مصارف و خاصیت های عرق رازیانه و دمنوش رازیانه بپردازیم، یک صبح تا شب طول خواهد کشید. انقدر که این گیاه دوست داشتنی است!

حتما شنیده اید که عرق رازیانه برای بانوان بسیار مفید است. بله! مفید است به این علت که عرق رازیانه حاوی مقادیر زیادی از هورمون های زنانه است. البته این نکته، مانع مصرف این گیاه پرخاصیت توسط آقایان نمی شود. در ادامه به بررسی خاصیت عرق رازیانه برای بانوان و آقایان به تفکیک می پردازیم.

خواص رازیانه

خواص عرق رازیانه برای زنان

عرق رازیانه باعث تسریع بروز صفات ثانویه بانوان، از جمله افزایش حجم اندام لاغر بانوان می شود. همچنین این گیاه و عرق آن در درمان بسیاری از بیماری های روحی و افسردگی های بانوان موثر است. مهمترین خاصیت عرق رازیانه، بهبودی علائم یائسگی در خانم ها است. همچنین باعث نازک شدن و کاهش موهای زائد صورت و بدن بانوان نیز خواهد شد.

کافی است امتحان کنید. یک شیشه عرق رازیانه صد درصد طبیعی از فروشگاه محلی فود تهیه کنید و بین 40 تا 120 روز، به روش هایی که در ادامه به آن اشاره خواهد شد، مصرف کنید.

خواص عرق رازیانه برای مردان

اگر به دنبال راه حلی طبیعی برای برطرف کردن ناتوانی جنسی هستید، پیشنهاد من مصرف عرق رازیانه است. عرق رازیانه باعث افزایش هورمون تستسترون در آقایان شده که در نتیجه از بزرگ شدن غده ی پروستات و ناتوانی جنسی پیشگیری می کند. عرق رازیانه در آقایان، باعث تعدیل ارگاسم شده و باعث خواهد شد تا آقایان از رابطه ی جنسی لذت بیشتری ببرند.

رازیانه، خواب عمیق تری به شما هدیه می کند

ملاتونین، هورمونی است که چرخه ی خواب شبانه را در بدن کنترل می کند. شما می توانید با مصرف عرق رازیانه به تنظیم و تعادل میزان ملاتونین در بدنتان کمک کنید. نکته ی جالبی که در رابطه با عرق رازیانه وجود دارد این است که، شما با مصرف عرق رازیانه در طی روز احساس انرژی خواهید کرد و در شب هنگام، راحت تر به خواب می روید. تجربه ی خواب عمیق تر به تخلیه ی بهتر خستگی در طی شب کمک می کند که باعث می شود صبح احساس انرژی فوق العاده ای داشته باشید.

با استفاده از عرق رازیانه، لاغر کنید!

جالب است بدانید که عرق رازیانه می تواند به حفظ تناسب اندام شما کمک شایانی بکند. عرق رازیانه با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن، مصرف انرژی سلول ها را تا حدی بالا برده و همزمان با تاثیرگذاری بر روند هضم غذا می تواند جلوی اشتهای کاذب را بگیرد.

برای کمک با کاهش وزن، می توانید عرق رازیانه را قبل از هر وعده ی غذایی میل کنید.

خواص رازیانه

نحوه ی مصرف عرق رازیانه

در ابتدا، به فروشگاه محلی فود مراجعه کنید و یک شیشه عرق رازیانه تهیه کنید. کمی شکر را با آب بجوشانید تا کاملا شکر داخل آب حل شود. پس از سرد شدن می توانید کمی عرق رازیانه به آن اضافه کنید. من پیشنهاد می کنم چند برگ نعناء تازه نیز به ترکیب به دست آمده اضافه کنید تا  هنگام نوشیدن این شربت، احساس خنکی نعناء و تندی رازیانه طعمی محشر را برایتان به ارمغان آورد. پس از آماده کردن شربت رازیانه، چند ساعت آن را داخل یخچال گذاشته تا کاملا خنک آن را میل کنید.

حالا می توانید با نوشیدن این شربتِ خنک، از این سبز رنگِ پر خاصیت لذت ببرید.


تهیه شده در محلی فود

نویسنده  : سپهر جمشیدی

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×