مقاله

درمان خانگی ناتوانی جنسی مردان را بشناسید

گروه بندی:
2178 0

درمان ناتوانی جنسی

عدم توانایی در برقراری رابطه جنسی مناسب و باکیفیت باعث شده که زندگی مردان به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و به دنبال راهکارهایی برای درمان ناتوانی جنسی مردان باشند. اصولاً مردان تمایل کمتری به اعلام این مشکل دارند و حتی از رفتن به پزشک و مطرح کردن آن خجالت میکشند. در این وضعیت استفاده از راهکار های خانگی و مواد غذایی و خوراکی های ارگانیک می تواند راهکار جایگزینی نسبت به راهکارهای دارویی باشد.

فعالیت مستقیم ما در رابطه با خوراکی های ارگانیک در گروه محلی فود بهانه ای شد تا در این مطلب به معرفی راهکار های خانگی برای درمان ناتوانی جنسی مردان بپردازیم و در کنار آن برخی از بهترین محصولات فروشگاه را هم پیشنهاد دهیم.

ورزش بهترین درمان ناتوانی جنسی

طبق تحقیقات صورت گرفته مشخص شده که اصلی ترین دلیل ناتوانی جنسی مردان مربوط به عدم فعالیت و تحرک آنها و در نتیجه افزایش وزن است. در حقیقت مردان هر چه به سنین بالاتر نزدیک‌تر می‌شوند، میزان فعالیت خود را کاهش داده و این تولید هورمون تستسترون به عنوان هورمون جنسی آنها را کاهش می دهد. از آنجایی که وجود هورمون جنسی برای ایجاد میل جنسی در مردان ضروری است، کاهش آن منجر به ایجاد مشکلات جنسی مختلف می شود.

داشتن فعالیت کافی و انجام تمرینات روزانه بهترین کار برای افزایش تولید هورمون جنسی مردان است. اگرچه راهکار های مختلفی برای درمان ناتوانی جنسی مردان پیشنهاد می شود و حتی پیشنهاد هورمون درمانی هم توسط پزشک مطرح می شود، اما در بین راهکارهای خانگی، ورزش بهترین گزینه ممکن است. فعالیت و تمرین های ورزشی سرعت گردش خون در بدن و رسیدن هورمون را افزایش می‌دهد و این به خودی خود منجر به سلامت جنسی مردان می شود.

درمان ناتوانی جنسی _ روغن زیتون خالص

کاهش مصرف روغن های صنعتی

دومین عامل دخیل در ناتوانی جنسی مردان و حتی اختلال نعوظ، افزایش وزن و در نتیجه آن گرفتگی عروق و کاهش سرعت گردش خون است. جالب است بدانید که کاهش رسیدن خون به آلت تناسلی اصلی ترین عامل ایجاد اختلال نعوظ است. حالا شما هر راهکاری که به کار ببرید و بتوانید تاثیر افزایش وزن روی سرعت گردش خون را کاهش دهید، در درمان ناتوانی جنسی مردان هم موفق عمل می کنید.

برای این کار مصرف روغن های صنعتی را به حداقل برسانید. این روغنها خیلی راحت در عروق شما را رسوب می کنند و منجر به افزایش وزن و گرفتگی عروق می شوند. این در حالی است که مصرف روغن زیتون به عنوان یک روغن طبیعی می‌تواند در کاهش وزن شما نقش مستقیم داشته باشد. نمونه های دیگری از روغن های طبیعی در فروشگاه ما وجود دارد که می توان به روغن کنجد فرابکر، روغن کلزا ارگانیک، و روغن آفتابگردان اشاره کرد.

مصرف سیر و پیاز بیشتر 

از گذشته تا کنون سیر و پیاز به عنوان اصلی ترین مواد محرک قوای جنسی مردانه استفاده می شده اند. اگرچه ممکن است در مورد استفاده سنتی از آنها توجیه چندانی وجود نداشته باشد، اما تحقیقات علمی نشان می دهد که سیر و پیاز به طور مستقیم در افزایش سرعت گردش خون در بدن و همچنین افزایش سرعت چربی سوزی نقش مستقیم دارند.

جالب است بدانید که مصرف سیر با افزایش جریان خون و آزاد کردن نیتریک اکسید همراه است که به عنوان عامل اصلی افزایش میل جنسی شناخته می‌شود. بنابراین، در مورد بوی بد دهان تان کمتر نگران باشید و سعی کنید که از مزایای بیشمار سیر در درمان ناتوانی جنسی مردان و همچنین سایر مشکلات سلامتی مانند افزایش وزن استفاده کنید.

ترک سیگار و جایگزینی آن با قهوه و شکلات تلخ

طبق تحقیقات علمی صورت گرفته میزان ناتوانی جنسی در مردانی که سیگار میکشند نزدیک به دو برابر بیشتر از کسانی است که سیگاری نیستند. در دیگر بررسی ها مشخص شده که مصرف سیگار میزان خونرسانی به بافت های مختلف مانند آلت تناسلی را کاهش می دهند و به همین دلیل در اختلال نعوظ هم نقش مستقیم دارد. کسانی که سیگاری هستند، اکسیژن کمتری به بافت‌های خود می‌فرستند و به همین دلیل زودتر میشوند.

اگر سیگاری هستید و به فکر درمان ناتوانی جنسی خود هستید، می توانید این عادت را با مصرف قهوه و شکلات تلخ جایگزین کنید. این دو ماده حاوی فنیل اتیل آمین هستند که در بالا بردن سطح انرژی بدن و حفظ حالت روحی مناسب نقش دارند. البته شکلات ها حاوی قند هستند و این می تواند در افزایش وزن نقش داشته باشد. بنابراین قهوه و شکلات تلخ در درمان ناتوانی جنسی مردان نقش مستقیم دارند. 

عسل به عنوان راهکار تقویت قوای جنسی

عسل به عنوان راهکار تقویت قوای جنسی

عسل طبیعی به عنوان یکی از سالم ترین مواد غذایی در دنیا شناخته می شود و حتی کسانی که مبتلا به دیابت و قند خون هم هستند می توانند آن را مصرف کنند. اصولاً عسل به دلیل دارا بودن ویتامین های مختلف مانند ویتامین B و E به طور مستقیم در افزایش میل جنسی دارد. ضمن این که وجود عنصر روی در ترکیب عسل به تقویت قوای جنسی مردانه کمک میکند.

 در مطالب قبل در مورد نحوه تشخیص عسل طبیعی راهکارهایی را پیشنهاد دادیم. اما اگر محصولات ما را دیده باشید، عسل آویشن ارگانیک، عسل چهل گیاه ارگانیک و عسل کنار گزینه های مناسبی هستند که می توان به عنوان راهکارهای درمان ناتوانی جنسی مردان از آنها استفاده کرد. البته در فروشگاه ما ژل رویال خالص و کاملا ارگانیک هم وجود دارد که برای مشکلات مختلفی مانند نازائی و بهبود محل زخم قابل استفاده است.

مصرف خردل

خردل به عنوان یکی از سنتی ترین راهکار های درمان ناتوانی جنسی مردان شناخته می شود. این ماده طبیعتی گرم دارد و تا حدود زیادی تند است که مصرف آن سخت است. اما این گرما منجر به افزایش میل جنسی مردان می شود که طبیعتاً عملکرد جنسی آنها را هم بهبود می بخشد. مصرف خردل می‌تواند در کاهش چربی و در نتیجه کاهش وزن بدن نقش داشته باشد و امکان استفاده از آن به عنوان یک راهکار طبیعی و سالم وجود دارد.

شیره انگور _ درمان ناتوانی جنسی

کاهش مصرف الکل و جایگزینی آن با شیره انگور

الکل یکی از موادی است که هم در اختلال نعوظ و هم در کاهش میل جنسی مردان تاثیر مستقیم دارد. افرادی که الکل مصرف می کنند، به طور مستقیم غدد کنترل کننده و ترشح کننده هورمون جنسی یعنی تستوسترون را تضعیف می کنند و در ناباروری مردان تاثیر مستقیم دارند. ضمن اینکه مصرف الکل می تواند سلولهای لیدیگ بیضه که باز هم در ترشح هورمون جنسی موثر هستند غیر فعال کرده و میل جنسی مردان را کاهش دهد.

 اما شیره انگور یکی از مواد بسیار قوی و سالم است که می تواند جایگزین خوبی برای الکل باشد. توانایی و قوت شیره انگور به حدی بالاست که حتی افراد ضعیف و افراد از کما برگشته می توانند به عنوان یک راهکار خانگی برای تقویت قوای بدن از آن استفاده کنند. شیره انگور به شدت گرم مزاج است و می‌تواند در درمان ناتوانی جنسی مردان استفاده شود (اگر می خواهید شیره انگور بخرید، این مطلب را از دست ندهید).

مصرف زنجبیل تازه

زنجبیل از لحاظ گرما و از لحاظ طعم و حرارت تا حدود زیادی به خردل شباهت دارد و به عنوان یک خوردنی گرم و محرک شناخته می‌شود. طبق تحقیقات صورت گرفته، مصرف زنجبیل به طور مستقیم در بالا بردن سرعت گردش خون در شریان ها نقش دارد و این می تواند سلامت آنها را بالا ببرد. مصرف چند قاشق چای خوری از زنجبیل می تواند چربی ذخیره شده در شریان ها را به مرور زمان از بین ببرد.

 در درمان ناتوانی جنسی مردان هم می توان از همین ویژگی استفاده کرد. مصرف زنجبیل منجر به بالا رفتن حرارت بدن و در نتیجه تمایل به رابطه جنسی میشود. اما در طرف مقابل، به طور کامل در کاهش وزن و سلامت بدن نقش دارد و این می‌تواند بسیاری از مشکلات جنسی مرتفع کند.

مصرف انجیر، موز و آب انار

در نهایت باید به سه میوه شگفت‌انگیز اشاره کنیم که هر کدام از آن ها به شکل های مختلفی در ایجاد تمایل جنسی نقش دارد. موز به عنوان یک میوه غنی از کربوهیدرات های ساده بوده و در ساختار آن پتاسیم هم وجود دارد. این ترکیبات در آرامش عضله ها و اسپاسم عضلانی نقش مستقیم داشته و به همین دلیل می تواند روی افزایش میل جنسی مردان تاثیر گذار باشد.

آب انار به دلیل برخورداری از آنتی اکسیدان های فراوان به بهبود جریان خون کمک می‌کند. گفتیم که در درمان ناتوانی جنسی مردان سالم بودن بدن و گردش مناسب به خون نقش دارد. بنابراین می توان از انار به عنوان یک گزینه خانگی برای درمان اختلال نعوظ  نام برد.

درمان ناتوانی جنسی _ انار

وجود اسید آمینه های متنوع در انجیر باعث شده که این میوه هم به عنوان یک راهکار درمانی مناسب پیشنهاد شود. در طب سنتی هم از انجیر تازه و انجیر خشک به عنوان یک راهکار تقویت قوای جنسی یادشده که بیشتر به دلیل وجود مقدار بالای اسید آمینه است. البته استفاده از انجیر به عنوان راهکار درمان ناتوانی جنسی مردان بیشتر مربوط به طب سنتی بوده و هنوز تحقیقات کاملی در این حوزه صورت نگرفته است.

امیدواریم این مطلب اطلاعات کامل و دقیقی در مورد درمان ناتوانی جنسی مردان در اختیار شما گذاشته باشد. اگر به فکر خرید مواد غذایی ارگانیک و سالم هستید، یا اگر نمی دانید که هر کدام از مواد غذایی ارگانیک چه تاثیری روی سلامت جسمی و روحی شما دارد، می توانید مستقیماً با ما در ارتباط باشید یا سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید.

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×