مقاله

وقت غذا را جدی بگیرید

گروه بندی:
2369 0
حتی اگر روزی 24 ساعت و تمام طول هفته را به طور فشرده کار می کنید و هر از گاهی هم دچار بحرانهای کاری می شوید  باز باید میز شامتان به شکلی آماده باشد که گویی تمام وقت دنیا  متعلق به شماست . شاید در چنین موقعیتهای شلوغ و پر مشغله ای برای ساعات شام آرام و طولانی دوران کودکی دلتنگ می شوید . به این فکر می افتید  که انواع سوپ ها ، گوشت های خوشمزه و غذاهای سرخ کردنی لذیذ را بپزید و آن دوران خوش را دوباره بسازید . این احتمال وجود دارد که تحت تاثیر روشهای معلمین آشپزی و یا غذاهای مفصل  و طولانی مجلات آشپزی به این نتیجه رسیده اید که برای تهیه ی یک وعده غذای کامل باید ساعتها وقت صرف کنید  . قطعا دنیای آنها با دنیای ما متفاوت است که می توانند سه ساعت منتظر بمانند تا غذا  آرام آرام بجوشد.
در حقیقت ادعای وقت گیر بودن آشپزی بسیار بی مورد است . شما نیاز به وقت دارید  مطمئنا شما هم به بعضی جنبه های مثبت آشپزی در خانه فکر کرده اید  آشپزی در خانه سه امتیاز اساسی دارد :
  •  با پختن در حقیقت در وقت خود صرفه جویی میکنید.
  • غذاهای سالم و متنوع می خورید.
  • زمان بیشتری با اعضای خانواده و دوستان می گذرانید مجبور نیستید در کمال خستگی به یک فست فود بروید و شروع به خواندن تابلوهای لیست غذاها بکنید.


مواد اولیه غذاهای خانگی به همراه دستور آشپزی
اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×