مقاله

آشپزی به ارتباط بین افراد کمک می کند

گروه بندی:
1650 0


وقتی برای بیش از یک نفر  و  بخصوص  برای بچه ها غذا می پزید  نتیجه زحمت شما را می بینید.  بنا به نظر محققین  بچه هایی که در خانه با والدینشان غذا می خورند مقدار بیشتری میوه و سبزیجات و مقدار کمتری غذاهای سرخ شده و نوشابه مصرف می کنند . وقتی خودتان آشپزی می کنید خوشایند بودن این کار  به خانواده تان هم منتقل می شود. علاوه بر همه اینها نسلی را پرورش می دهید که تواند شکم خودش را سیر کند و مجبور نیستند فقط با خوردن نان و پنیر زندگی کنند.


درست کردن غذاهایی که برای خانواده تان لذت بخش باشد بسیار اهمیت دارد . مثل غذاهایی که در مقابل انجام یک کار خوب و یا گرفتن یک نمره ی عالی به عنوان جایزه از شما تقاضا می شود هیچ لازم نیست که خیلی هم مفصل و آنچنانی باشد سالم و لذیذ بودن آن کافی است . 
غذای خانگی بهانه خوبی برای در جمع دوستان بودن است  از انها برای خوردن دست پختتان دعوت کنید و در محیطی آرام و بدور از سر و صداهای معمول یک رستوران که گاهی صدا به صدا نمی رسد با هم غذا بخورید و گپ بزنید  اصلا می توانند در آشپزی هم کمکتان کنند.


شاید فکر کنید هر نوع آشپزی سخت و زمانگیر است  اما اگر از برنامه ها و  مواد اولیه از قبل تهیه شده  استفاده کنید اصلا وقت گیر  نخواهد بود و همچنین نیازی نیست که سابقه اشپزی کردن حرفه ای را داشته باشید. دیگر باید روش آشپزی مادرتان را فراموش کنید نباید خودتان نان بپزید ، لوبیاها را بشویید و مواد اولیه دیگر را تهیه کنید  تمام روشهای قدیمی را کنار بگذارید .حالا وقت  آن است که خودتان را با روشهای جدید آشپزی سریع و آسان آماده کنید .

برگرفته از کتاب غذاهای 30 دقیقه ای

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×