مقاله

ارگانیک مصرف کنید

گروه بندی:
1803 2

در سالهای اخیر شاهد مصرف بی رویه سموم و آفت کشهای مختلف در کشاورزی و همچنین استفاده از مواد نگهدارنده در مواد غذایی صنعتی هستیم که این موضوع باعث افزایش بسیاری از بیماری ها و انواع سرطانها شده است . 
 
از طرفی دیگر افزایش  جمعیت باعث افزایش تقاضا شده است و این امر محدودیتهای زیادی در تولید و تهیه مواد غذایی ایجاد کرده است از تولید انبوه سبزیجات گرفته تا  مرغ و غذاهای بسته بندی شده که همه بدنبال پاسخگویی به بازار تقاضا هستند و به هر شیوه ای برای تولید و عرضه محصول غذایی استفاده می کنند .  در سالهای اخیر مرگ و میر ناشی از مصرف مواد غذایی شیمیایی و ناسالم در دنیا افزایش پیدا کرده است و دولتها بدنبال تشویق مردم به استفاده از محصولات سالم و ارگاینک هستند.

در ایران برخی از کشاورزان و تولید کنندگان اقدام به تولید ارگانیک و سالم محصولات خود کرده اند و محصولات خود را تحت نظارت برخی از سازمانهای ذیصلاح تولید و عرضه می کنند . دسترسی به این نوع محصولات در همه مناطق کشور برای همه امکان پذیر نمی باشد و از طرفی  اعتبار برند و تولید کننده نیز بحث مهمی می باشد که مصرف کننده نمی توانند به هر شرکت و فردی در این مورد اعتماد نماید چه بسا برخی از افراد سود جو از بازار ارگانیک استفاده می کنند و محصولات معمولی و ناسالم را در قالب ارگانیک به قیمت گزاف به مردم می فروشند . 

ما در محلی فود اقدام به شناسایی ، تهیه و توزیع محصولات کاملا ارگانیک و سالم کرده ایم که همه هم میهنان در سراسر کشور قادر به تهیه انواع محصولات سالم ، محلی و ارگانیک می باشند . ما ابتدا یک محصول را شناسایی و در یک قرارداد مشخص با تولید کننده ، اقدام به فروش محصولات می کنیم و بعد از تحویل هر محصول و کنترل آن برای مشتری ارسال می نمایم  . از این طریق علاوه بر دسترسی آسان مردم به محصولات سالم و ارگانیک ،مردم با اطمینان خاطر بیشتر می توانند با ضمانت محلی فود محصول ارگانیک  مورد نظر خود را تهیه و مصرف نمایند.  
اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام
  1. بی نام 1395/01/23 08:35:24 ق.ظ

    در ایران محصول ارگانیک خیلی کم است بعضی ها هم محصولات معمولی را بجای ارگانیک می فروشن چطور می شه متوجه شد؟

  2. یوسفی 1395/01/22 06:34:00 ب.ظ

    سبزیجات ارگانیک هم دارید ؟

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×