مقاله

نوشیدنی اعجازانگیز آب و عسل

گروه بندی:
4764 0

عسل فواید زیادی از جمله مقابله با سلولهای سرطانی ،کاهش حملات قلبی ، ترمیم زخمهای دورنی دارد  از دیر باز عسل بعنوان یک ماده ضد میکروبی در جهان شناخته شده است . در این متن ما می خواهیم در مورد خواص اعجاز انگیز ترکیب آب و عسل با شما صحبت کنیم.


مقداری آب ولرم را با یک قاشق عسل طبیعی مخلوط کنید و خوب هم بزنید  دقت کنید که آب زیاد بجوش نیاید چون باعث از بین رفتن خواص عسل می شودو همچنین دقت کنید که حتما از عسل طبیعی و خالص برای این نوشیدنی استفاده می کنید .
ترکیب عسل با آب باعث ایجاد ترکیبات جدید  و مفید می شود که همگی برای سلامتی ما مفید می باشند  ترکیب عسل و آب به راحتی جذب بدن می شود..
این نوشیدنی باعث تقویت روده می شود و برای افرادی که دارای یبوست و تنبلی روده هستند مفید می باشد . همچنین این ترکیب باعث تمیز شدن شش ها و ریه ها می شود.
مصرف روزانه و مرتب این نوشیدنی باعث از بین رفتن انگلهای روده می شود و از خونریزی های درونی و پاک کردن بدن از سموم مختلف معجزه می کند .

آب و عسل عمکرد روده بزرگ را تنظیم می کند. این نوشیدنی باعث جذب بیشتر آب می شود و برای افرادی که مشکل شب ادارای دارند مفید است .
برای نتیجه گیری بهتر ، این نوشیدنی را روزی دو بار در صبح و شب قبل از غذا بنوشید . 
همچنین این نوشیدنی باعث روشن شدن پوست صورت و  پر شدن چهره می گردد  باید بدانیم که عسل از قدیمی ترین محصولات آرایشی در دنیا بوده است .

سلامت باشید 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×