مقاله

گروه خونی های مختلف چه نوع چای مصرف کنند؟

گروه بندی:
2424 0
چای بعنوان یک نوشیدنی سالم در تمام دنیا شناخته شده است . نوع چای مصرفی می تواند روی بدن و سلامتی ما تاثیر مثبت و منفی داشته باشد. با توجه به  نوع گروه خونی این اثرات می تواند متفاوت باشد ما در اینجا نوع چای که باید هر گروه خونی برای سلامتی بیشتر و کاهش استرس مصرف نماید را آورده ایم .گروه خونی A

افرادی که این نوع گروه خونی را دارند آدمهای عاطفی و تحلیلی هستند و تمایل زیادی به سمت استرس و اضطراب دارند . این افراد نیاز ثابت به مصرف نوشیدنی های گیاهی دارند  . به این گروه خونی توصیه می شود چای سبز تایوانی بنوشند . مصرف این چای با برگهای گل یاس می تواند مفید باشد .

گروه خونی B

این گروه خونی سوخت ساز کندی دارند و تمایل زیاد به چاقی ، بی حالی و رخوت دارند . آنها نیاز به نوشیدن چای سبز تازه و ارگانیک بدون هیچگونه افزودنی خاصی دارند .

گروه خونی AB

این گروه خونی افراد حسی و تمایل زیادی به استرس ندارند اما تمایلات جنسی آنها زیاد است و مشکلی است که همیشه برای آنها وجود دارد . ترکیب چای سبز به همراه نعناع برای این گروه خونی توصیه می شود. اما آنها می توانند یک چای از ترکیب گزنه و برگهای نعناع نیز تهیه و مصرف نمایند.


گروه خونی O

این دسته از گروه خونی باید از مصرف شیر اجتناب کنند اگر چه آنها نسبت به مسائل مختلف استرس و اضطراب خاصی ندارند اما اسید معده اغلب این افراد را آزار می دهد . چای سبز ژاپنی بهترین نوشیدنی برای این گروه خونی است . ترکیب چای سبز و زنجبیل انتخاب مفیدی برای این افراد است .

 
اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×