مقاله

او بالای 80 سال سن دارد اما هیچ موی سفیدی ندارد

گروه بندی:
2713 0
در همه زمانها ما نیاز به سم زدایی بدن خود از مواد الوده و سمی داریم . شما می توانید با مواد غذایی سالم در هر زمانی سموم را از بدن خود خارج کنید . جوانه گندم و سبزه گندم از قویترین موادی هستند که سم را از بدن خارج می کنند.
7/5 گرم از سبزه گندم بیشتر از 175 گرم از هویج ، کاهو  و .. مواد مغذی دارد . قدرت پاک کنندگی سبزه گندم به قدری بود که حتی گذشتگان ما در سرزمین مصر و ایران باستان خواص اعجاز انگیز آن بی اطلاع نبودند.امروزه در عصر استرس و آلودگی و وجود بیش از اندازه غذاهای ناسالم استفاده از سم زدایی بیشتر از هر زمان دیگر مورد نیاز بشر می باشد . استفاده مکرر از سبزه گندم برای سم زدایی بدن باعث افزایش انرژی و سرحالی و در نهایت بهبود وضعیت سلامتی می شود.

برخی از نشانه های که نشان می دهد بدن شما نیاز به سم زدایی دارد به شرح زیر می باشد:
1-سردردهای دائمی
2-آلرژی
3-مشکلات پوستی
4-سوهاضمه
5-نفخ شکم
6-اضافه وزن یا لاغری بودن
7-یبوست
8-افسردگی

سبزه گندم از صدها ترکیب اصلی شامل  چربی ، انتی اکسیدانها تشکیل شده است که بیشترین ترکیب آن یعنی 70 درصد از سبزه گندم از کلروفیل تشکیل شده است و این ماده بعنوان مهمترین ماده ای که باعث سم زدایی و خروج فلزات سنگین از بدن می شود ، شناخته می شود .
سبزه گندم باعث افزایش گلبولهای قرمز شده و خون و کبد را تمیز و پاک می کند . 
باورش شاید کمی سخت باشد اما سبزه گندم باعث برگشت رنگ موی طبیعی بر روی سرتان می شود.  نوشیدن روزانه یک لیوان از آب سبزه گندم باعث افزایش سلامتی و متوقف شدن سفیدی مو می شود.
همچنین آب سبزه گندم باعث تسویه خون و تحریک پوست می گردد . برای تهیه آب سبزه گندم  سعی  کنید از سبزه های تازه و ارگانیک استفاده نمایید یا اینکه گندم ارگانیک را تهیه و در منزل آن را پرورش دهید .
 
اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×