مقاله

مردی که توانست با عسل سرطان ریه خود را درمان کند

گروه بندی:
7127 0

بیشتر دانشمندان و علم پزشکی اعتقادی به درمان سرطان ندارند  و آنها می گویند هنوز هیچ شیوه قطعی برای درمان سرطان پیدا نشده است . سرطان بعنوان یکی از مرگبارترین بیماریهای شناخته شده در قرنهای اخیر در دنیا مدرن  می باشد و این بیماری با سرعت زیادی مانند سونامی در حال پیشرفت در کشورهای مختلف می باشد  .  شیوه های مرسوم و عامیانه تنها راه مداوا را  شیمی درمانی و لیزر درمانی می داند اما غافل از اینکه  این شیوه ها علاوه بر حمله به سلولهای بیمار  ، سلولهای سالم بدن را نیز نشانه می گیرند و باعث از بین رفتن آنها نیز می شوند ..
خوشبختانه برخی از بیماران در سراسر دنیا  به شیوه های طبیعی و بدون ضرر روی آورده اند و از این شیوها نتیجه مطلوب نیز کسب کرده اند .
هویج ، روغن شاهدانه ، زردچوبه  فقط برخی از مواد طبیعی هستند که برخی از بیماران برای درمان سرطان از آنها استفاده می کنند .


این مرد توانسته است با شیوه های کاملا متفاوت سرطان ریه خود را درمان کند . در حالی که تمامی پزشکان از او ناامید شدند او را از بیمارستان مرخص کردند و به او گفتند  به خانه برگرد و منتظر مرگ باش  . از آنجای که شغل این مرد زنبورداری بود در این مدت به کار خود مشغول شد و با اشتیاق بیشتر به کار و زندگی پرداخت . در این مدت تحت نظر پزشکان همیشه آزمایشات و بدن خود را کنترل می کرد.  اما پزشکان در این مدت به چیز عجیبی بر خورد کردند و آن بهبود وضع سلامتی مرد بود  او هر بار بهتر و بهتر می شد و پرشکان پی به دلیل بهبود وضع سلامتی او بردند . 
در بوسنی یک زن نیز از ترکیب عسل و زنجبیل توانست  سرطان خود را مداوا کند او از ترکیب خاصی از عسل و زنجبیل برای این کار استفاده کرد و بعد از چند روز توانست بهبودی در وضع جسمانی خود ایجاد کند  او معتقد است هرگز از شیوه های شیمی درمانی و پرتو درمانی برای مداوای سرطان استفاده نکنید .
ما در اینجا یک نوع ترکیب کاملا سالم و طبیعی را برای درمان سرطان معرفی می کنیم و به بیمارانی که قصد دارند از شیوه های طبیعی به مبارزه با غده های سرطانی بروند می تواند مفید باشد .

مواد لازم :
1- دو عدد ریشه بزرگ زنجبیل
2-نیم کیلو عسل طبیعی و خالص 

عسل و زنجبیل را با هم مخلوط کنید و در یک ظرف شیشه ای بریزید . در طول روز 3 تا 4 بار با قاشق چوبی مخلوط بدست آمده را بهم بزنید .
توجه کنید که حتما از قاشق چوبی بجای قاشق فلزی استفاده نمایید . بصورت روزانه این ترکیب را استفاده نمایید و توجه کنید که اولین نشانه های بهبود بعد از 4 روز نمایان خواهد شد .

همیشه سالم باشید


 

اشتراک گذاری:

نظرات (0)

نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام

برای دریافت خبرنامه ثبت نام کنید

ایمیل خود را در لیست ما اضافه کنید تا از آخرین مقالات و اخبار باخبر باشید

بازارهای ×