تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک- 10 تایی

دسته بندی : تخم مرغ سالم
کیفیت : سالم
وزن : 500 گرم

در حال حاضر این محصول موجود نیست ! برای اطلاع از موجود بودن این محصول در محلی فود عضو شوید

محل ارسال : تهران -میرداماد

تامین کننده: محلی فود

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد:
قیمت کل:

199.99 تومان

تخم مرغ سالم و بدون آنتی بیوتیک

تخم مرغ یکی از پرمصرف ترین و مهمترین ماده غذایی در کشور است شاید بدون تخم مرغ نیمی از غذاهای ایرانی را نمی توانیم بپزیم . اما تخم مرغ هم مانند سایر محصولات غذایی دچار تقلب شده است عده ای سود جو برای افزایش میزان ماندگاری تخم مرغ و همینطور برای زردتر شدن زرده تخم مرغ از هورمونها و آنتی بیوتیک ها استفاده می کنند . در صورتیکه همه مردم بخاطر خواص بی شمار تخم مرغ باید هر روز تخم مرغ مصرف کنند،با وجود تخم مرغ های ناسالم و غیر بهداشتی ، علاوه بر اینکه برای ما فایده ای ندارند ممکن است در دراز مدت مشکلاتی هم برای ما ایجاد کنند.

از کجا تخم مرغ سالم تهیه کنیم ؟

ما در محلی فود همیشه بدنبال تکمیل سبد غذایی خود هستیم این بار با شناسایی و تهیه تخم مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور ، این امکان را بوجود آوردیم که بصورت هفتگی در کنار سایر محصولات سالم و ارگانیک  ، تخم مرغ سالم را هم به سبد غذایی شما اضافه کنیم .

این محصول تولید شرکت فراگو در مشهد است . اولین تولید کننده تخم مرغ های بدون مصرف آنتی بیوتیک در ایران است . برخلاف تخم مرغ های معمولی که از مواد شیمیایی و انتی بیوتیک برای زرده و افزایش میزان نگهداری تخم مرغ استفاده می کنند فراگو از رنگ دانه های طبیعی مانند کنستانتره گوجه فرنگی و یونجه برای تغییر رنگ زرده در خوراک مرغ استفاده میکند . 

این تخم مرغ دارای کد رهگیری 11 رقمی است که در پشت بسته بندی محصول درج شده است با این کد امکان کنترل و رد گیری سلامت و تاریخ مصرف محصول از سازمان دامپزشکی کشور امکان پذیر است .

 • چه مدت طول خواهد کشید که سفارشم را دریافت کنم؟

  سفارشات بعد از یک ثبت یک تا دور روز کاری برای شما ارسال میگردد

  محل ارسال : تهران -میرداماد

 • هزینه حمل و نقل چگونه محاسبه می شود؟
  هزینه ارسال این محصول 12000 تومان است

  در صورت سفارش بیشتر از 200000 تومان ارسال این محصول رایگان است

  توجه: وزن حمل و نقل محاسبه شده در سبد خرید به دلیل اندازه و وزن واقعی کالا ممکن است با وزن ذکر شده در صفحات محصول متفاوت باشد.

میانگین امتیاز محصول :

4.4 از 5

نظر خود را ارسال کنید