عرق آویشن افشار

دسته بندی : عرقیات ارگانیک
کیفیت : سالم
وزن : 500 گرم

از دیرباز عرقیات نقش مهمی در زندگی و سلامت مردم ایران داشته است همیشه ایرانی‌ها برای درمان و پیشگیری بیماری ها از عرقیات گیاهی بدلیل خواص درمانی آنها استفاده میکنند ، ما در محلی فود بعد از بررسی زیاد و آزمایش برندهای مختلف عرقیات ایرانی ..... ادامه توضیحات...

تومان 16,200
هزینه ارسال: 12000 تومان
محل ارسال : تهران -میرداماد

تامین کننده: محلی فود

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
تعداد:
قیمت کل:

199.99 تومان

چرا عرق آویشن افشار؟

از دیرباز عرقیات نقش مهمی در زندگی و سلامت مردم ایران داشته است همیشه ایرانی‌ها برای درمان و پیشگیری بیماری ها از عرقیات گیاهی بدلیل خواص درمانی آنها  استفاده میکنند ، ما در محلی فود بعد از بررسی زیاد و آزمایش برندهای مختلف عرقیات ایرانی به این نتیجه رسیدیم که عرقیات افشار با بیش از 150 سال تجربه در صنعت عرقیات گیاهی را بدلیل کیفیت و سلامت بالای محصول برای شما انتخاب کنیم .  در تولید این عرق از تمام اصول بهداشتی و تخصصی در تولید و بسته بندی محصول برای حفظ خواص درمانی آن استفاده شده است . شما باید توجه کنید که عرقیات گیاهی را برای پیشگیری یا درمان برخی از بیماری ها مصرف میکنید، پس باید دقت کنید که چه عرقی را انتخاب میکنید ! چون در صورت عدم توجه به این موضوع ممکن است انتخاب عرق گیاهی تقلبی باعث ایجاد عوارض جانبی دیگری برای شما شود . این مقاله را حتما  برای تشخیص عرق خالص و تقلبی مطالعه کنید .

خواص عرق آویشن

 • تسکین دردهای قاعدگی
 • رفع مشکل سوء هاضمه
 • بهبود خواب
 • پیشگیری از عفونت‌ها
 • درمان مشکلات تنفسی

عوارض مصرف زیاد عرق آویشن

مصرف بیش از اندازه عرق آویشن ممکن است  باعث تهوع و کاهش ضربان قلب شود.

مصرف عرق آویشن در بارداری

خانمهای باردار نباید در زمان بارداری از عرق آویشن مصرف کنند چون باعث ایجاد قاعدگی و سقط جنین میشود ، خانمهای شیرده نیز نباید بدون اجازه و نظر پزشک از این عرق در زمان شیردهی به نوزاد استفاده کنند .

 

 • چه مدت طول خواهد کشید که سفارشم را دریافت کنم؟

  سفارشات بعد از یک ثبت یک تا دور روز کاری برای شما ارسال میگردد

  محل ارسال : تهران -میرداماد

 • هزینه حمل و نقل چگونه محاسبه می شود؟
  هزینه ارسال این محصول 12000 تومان است

  در صورت سفارش بیشتر از 200000 تومان ارسال این محصول رایگان است

  توجه: وزن حمل و نقل محاسبه شده در سبد خرید به دلیل اندازه و وزن واقعی کالا ممکن است با وزن ذکر شده در صفحات محصول متفاوت باشد.

میانگین امتیاز محصول :

4.4 از 5

نظر خود را ارسال کنید